گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب
صفحه اصلي

متقاضي گرامي

با سلام و تشكر از جنابعالي جهت تمايل به همكاري با گروه صنعتي انتخاب، خواهشمند است موارد زير را به دقت مطالعه نموده و پس از قبول شرايط و ضوابط همكاري (در صورت دارا بودن شرايط)، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایيد. ( جهت استفاده بهتر از سامانه بهتر است از مرورگر فايرفاكس استفاده نماييد)

شرایط و ضوابط لازم

·        اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام

·        تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

·        اعتقاد به نظام جمهوري اسلامي ايران و التزام عملي به قانون اساسي و اصل ولايت مطلقه فقيه

·        عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی

·        عدم سوء پیشینه کیفری و سياسي و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی

·        عدم اعتیاد به دخانيات و مواد مخدر

·     عدم اشتغال و یا نداشتن هرگونه تعهد خدمتی به سازمان ها ، نهادها ، مراکز آموزشی و مؤسسات دولتی و و غیردولتی و نداشتن ممنوعیت استخدام و نیز عدم بازخرید خدمت و بازنشستگی

·        داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم

تبصره: دارندگان مدارک معافیت پزشکی به شرط تایید طب صنعتی گروه انتخاب پذیرفته خواهند شد.

·        داشتن حداکثر سن 28 سال در مشاغل کارگری و تکنسین و در سایر مشاغل 33 سال

تبصره: در صورت دارا بودن سابقه کار معتبر، مفید و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر (به شرط پرداخت حق بیمه يا گواهي تاييد كارفرما) ، به حداکثر سقف سنی افزوده خواهد شد. همچنين مدت خدمت نظام وظیفه انجام شده به حداکثر سن اضافه می گردد.

·        داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی

تذكرات و راهنمايي هاي لازم

·     ثبت نام و درخواست همكاري با گروه انتخاب صرفاً بصورت الكترونيكي و از طریق همين سایت صورت می پذیرد. بنابراین به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و یا مراجعه حضوری ، هیچگونه ترتیب اثری داده نمي شود و تعهدی نیز برای گروه انتخاب ایجاد نخواهد کرد.

·     کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و بارگذاری عکس و کلیه مدارک خواسته شده در فرم ثبت نام و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و کد رهگیری مربوطه را جهت قرار گرفتن در مسیر مراحل استخدام و ويرايش اطلاعات نزد خود نگهداری نمایند.

·        زمان مصاحبه بعد از ارزيابي هاي اوليه و متناسب با مشاغل مورد نياز گروه انتخاب، از طریق تماس تلفنی و يا ایمیل به متقاضیان اعلام می گردد.

·        ثبت نام و شرکت در مصاحبه، هیچگونه تعهد استخدامی برای گروه انتخاب ایجاد نمی نماید.

·        مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در این راهنما به عهده داوطلب خواهد بود. لذا چنانچه در هر یک از مراحل -حتی پس از شروع کار- مشخص گردد داوطلبی اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده است ، موضوع استخدامی وی منتفی و در صورت صدور قرارداد، قرارداد مذکور لغو می گردد.

کاربر گرامی  

در صورتیکه قبلا فرم درخواست همکاری را توسط این سامانه ثبت نموده اید جهت پیگیری و اطلاع از وضعیت آن ،  کد ملی و کد رهگیری دریافت شده هنگام ثبت نام را در محل های زیر وارد نموده و دکمه ورود را کلیک کنید.

توجه: در صورتی که ثبت نام شما به هر دلیل تکمیل نشده و موفق به دریافت کد رهگیری نشده اید می توانید  با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود  به جای کد رهگیری، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید.و توجه داشته باشيد در صورت عدم پرداخت درخواست شما مورد بررسي قرار نخواهد گرفت .
ورود و پيگيری
  
اگر کد رهگیری خود را فراموش کرده اید اینجاکلیک نمایید.
سوالات متداول

·        سوال: در صورتی که کد پیگیری دریافت نکرده باشیم چگونه مي توان آن را بازیابی کرد؟

·        پاسخ: از قسمت پیگیری و ویرایش

·        سوال: در صورتی که ثبت نام تکمیل نشده و به هر دلیل از سیستم خارج شدیم چگونه مي توان ادامه داد؟

·        پاسخ: از قسمت پیگیری و ویرایش با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه مسیر را ادامه دهید.

·        توجه داشته باشید برای آپلود نمودن مدارک، تک تک اقدام به ارسال آن نموده و از ارسال فایل زیپ خودداری نمایید.

·        دوستانی که به هر دلیل یک بار در سیستم ثبت نام نموده اند و يا در هنگام ثبت نام با پيغام "كد تكراري" مواجه مي شوند با توجه به اينكه شماره ملی آنها در سامانه موجود می باشد ، بايد از قسمت پيگيري و ويرايش درخواست همكاري خود را ادامه دهند.

ارتباط با ما

كاربران محترم 

خواهشمند است سوالات و پيشنهادات خود را به ايميل زير ارسال نموده و پاسخ آن را پس از بررسي از طريق ايميل خود دريافت نماييد .

پست الكترونيك :

[email protected]

id="tab_1"